Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Count
el: Αρίθμηση

en: Operator
el: Τελεστής

en: Position
el: Θέση

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -
