Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Add
eo: Aldonu

en: Custom
eo: Propra

en: Count
eo: Kalkulo

en: Position
eo: Loko

en: first
eo: unua
