Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: Remove
es: Eliminar

en: Add
es: Agregar

en: Custom
es: Personalizado

en: Count
es: Número

en: Operator
es: Operador

en: Position
es: Posición

en: first
es: primero

en: last
es: último

en: Paragraph
es: Párrafo

en: Cardinality
es: Cardinalidad

en: - Select -
es: – Seleccionar –

en: Constraint
es: Restringir

en: Relation
es: Relación

en: paragraph
es: párrafo

en: Paragraph type
es: Tipo de Paragraph
