Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Add
eu: Gehitu

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Count
eu: Zenbatu

en: Position
eu: Kokapena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
