Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Remove
fr: Retirer

en: Add
fr: Ajouter

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Count
fr: Décompte

en: Operator
fr: Opérateur

en: times
fr: fois

en: first
fr: premier

en: at most
fr: au plus

en: last
fr: dernier

en: Paragraph
fr: Paragraphe

en: Cardinality
fr: Cardinalité

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: Constraint
fr: Contrainte

en: paragraph
fr: paragraphe

en: Paragraph type
fr: Type de paragraphe

en: at least
fr: au moins

en: Constraint settings
fr: Paramètres de contrainte
