Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Add
he: הוספה

en: Custom
he: מותאם

en: Count
he: כמות

en: Operator
he: אופרטור

en: Position
he: מיקום

en: first
he: ראשון

en: last
he: אחרון

en: Cardinality
he: כמות

en: - Select -
he: - בחירה -
