Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Add
hi: जोड़ें

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Count
hi: गुणांक

en: Position
hi: स्थान

en: - Select -
hi: - चुनें -
