Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Add
hr: Dodaj

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Count
hr: Broj

en: Position
hr: Pozicija

en: - Select -
hr: - Odaberi -
