Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Count
hy: քանակ

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
