Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Add
is: Bæta við

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Position
is: Staðsetning

en: first
is: fyrsta

en: - Select -
is: - Velja -
