Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Remove
ja: 削除

en: Add
ja: 追加

en: Custom
ja: カスタム

en: Count
ja: カウント

en: Operator
ja: オペレータ

en: Position
ja: ポジション

en: first
ja: 1番目

en: Cardinality
ja: カーディナリティ

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Relation
ja: リレーション
