Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Add
jv: Tambah

en: Custom
jv: Kostum

en: Count
jv: Jumlah

en: - Select -
jv: - Pilih -
