Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Add
ka: დამატება

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Position
ka: პოციზია
