Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Count
kk: Саны
