Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Operator
kn: ಕಾರ್ಯನಿರ್ವಾಹಕ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: first
kn: ಮೊದಲ

en: last
kn: ಕೊನೆಯ

en: Paragraph
kn: ಪ್ಯಾರಾಗ್ರಾಫ್
