Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Count
ku: ژمارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
