Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Add
lv: Pievienot

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Count
lv: Skaits

en: Operator
lv: Operators

en: Position
lv: Pozīcija

en: first
lv: pirmais

en: Cardinality
lv: Kardinalitāte

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
