Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
