Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Add
oc: Apondre

en: Custom
oc: Personalizat

en: Count
oc: Descompte

en: Position
oc: Posicion

en: first
oc: primièr

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
