Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Remove
pt: Remover

en: Add
pt: Adicionar

en: Custom
pt: Personalizado

en: Count
pt: Contagem

en: Operator
pt: Operador

en: Position
pt: Posição

en: first
pt: primeiro

en: Paragraph
pt: Parágrafo

en: Cardinality
pt: Cardinalidade

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: Relation
pt: Relação

en: Paragraph type
pt: Tipo de parágrafo
