Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Remove
ru: Удалить

en: Add
ru: Добавить

en: Custom
ru: Собственная

en: Count
ru: Количество

en: Operator
ru: Оператор

en: Position
ru: Позиция

en: times
ru: умножить на

en: first
ru: первое

en: at most
ru: не более

en: last
ru: последний

en: Paragraph
ru: Параграф

en: Cardinality
ru: Количество элементов

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Constraint
ru: Ограничение

en: Paragraph type
ru: Тип параграфа

en: at least
ru: не менее

en: Constraint settings
ru: Настройка ограничений
