Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Count
sq: Numri
