Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Add
sv: Lägg till

en: Custom
sv: Anpassad

en: Count
sv: Antal

en: first
sv: första

en: at most
sv: högst

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: Cardinality
sv: Huvudsaklig

en: - Select -
sv: - Välj -

en: at least
sv: minst
