Paragraphs Contextual Validation (1.0.1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Add
vi: Thêm

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Count
vi: Số lượng

en: Operator
vi: Toán tử

en: Position
vi: Vị trí

en: times
vi: lần

en: first
vi: đầu

en: last
vi: cuối

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: paragraph
vi: đoạn văn
