Paragraphs Edit (3.0.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Edit
fr: Modifier

en: Field
fr: Champ

en: Clone
fr: Cloner

en: Bundle
fr: Type
