Paragraphs Edit (3.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Edit
uk: Редагувати

en: Parent
uk: Батько

en: Field
uk: Поле

en: Clone
uk: Клонувати

en: Bundle
uk: Пакет

en: Paragraphs
uk: Абзаци
