Paragraphs Edit (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Parent
bs: Roditelj

en: Field
bs: Polje

en: Clone
bs: Klon
