Paragraphs Edit (8.x-1.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Parent
ne: मूल

en: Clone
ne: प्रतिरूप
