Paragraphs Edit (8.x-1.0-alpha4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: Edit
cy: Golygu

en: Parent
cy: Rhiant

en: Field
cy: Maes

en: Clone
cy: Clôn
