Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Parent
fi: Isäntä

en: Field
fi: Kenttä

en: Clone
fi: Kloonaa

en: Bundle
fi: Paketti
