Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Parent
hu: Szülő

en: Field
hu: Mező

en: Clone
hu: Klónozás

en: Bundle
hu: Mezőköteg
