Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Field
lt: Laukelis

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Bundle
lt: Paketas
