Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ
