Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Parent
mn: Эх

en: Field
mn: Талбар
