Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Edit
hr: Uredi

en: Parent
hr: Nadređen

en: Field
hr: Polje

en: Clone
hr: Kloniraj
