Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Edit
is: Breyta

en: Parent
is: Foreldri

en: Field
is: Svæði

en: Clone
is: Klóna
