Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Edit
cs: Upravit

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Field
cs: Pole

en: Clone
cs: Klonovat
