Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Parent
hi: मूल जनक

en: Field
hi: क्षेत्र

en: Bundle
hi: पोटली
