Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha5) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Edit
vi: Sửa

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Field
vi: Trường

en: Clone
vi: Nhân bản
