Paragraphs Edit (8.x-2.0-alpha8) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Edit
am: አርትእ

en: Parent
am: ወላጅ

en: Bundle
am: ቅርቅብ
