Paragraphs Edit (8.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Parent
el: Γονέας

en: Field
el: Πεδίο

en: Clone
el: Αντιγραφή

en: Bundle
el: Ομάδα
