Paragraphs Edit (8.x-2.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Bundle
gu: બંડલ
