Paragraphs Edit (8.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Edit
he: עריכה

en: Parent
he: אב

en: Field
he: שדה

en: Clone
he: שכפול

en: Bundle
he: חבילה
