Paragraphs Edit (8.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Parent
km: មេ

en: Field
km: វាល
