Paragraphs Edit (8.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Edit
ps: سمون

en: Parent
ps: پلرين

en: Bundle
ps: بنډل
