Paragraphs Edit (8.x-2.0-beta1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Edit
sr: Измени

en: Parent
sr: Надређен

en: Bundle
sr: Пакет
