Paragraphs Edit (8.x-2.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Parent
ml: രക്ഷിതാവ്

en: Field
ml: ഫീൽഡ്
