Paragraphs Edit (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Edit
oc: Modificar

en: Field
oc: Camp

en: Clone
oc: Clonar

en: Bundle
oc: Paquet
