Paragraphs Edit (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Edit
tr: Düzenle

en: Parent
tr: Üst öge

en: Field
tr: Alan

en: Clone
tr: Kopya

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
