Paragraphs Edit (8.x-2.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Edit
ur: تدوین

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: Field
ur: فیلڈ

en: Bundle
ur: بنڈل
